Price
  • from
    to
Lace three colors coupon 60 cm
Lace three colors coupon 60 cm

$20.03

Regular price: $22.25

Lowest price: $22.25
Coupon
Decorated violet lace, fabric remnant, 90 cm coupon
Decorated violet lace, fabric remnant, 90 cm coupon

$30.15

Regular price: $33.50

Lowest price: $33.50
Coupon
Wedding lace, stripe decorated with ivory remnant, coupon 80 cm
Wedding lace, stripe decorated with ivory remnant, coupon 80 cm

$44.78

Regular price: $49.75

Lowest price: $49.75
Coupon
Lace Frozen 3d hand decorated
Lace Frozen 3d hand decorated

$58.66

Regular price: $61.75

Lowest price: $61.75
meter
Off-white geometric wedding lace
Off-white geometric wedding lace

$42.51

Regular price: $44.75

Lowest price: $44.75
meter

Tulle

Tulle Tulle
Price:

$2.35

check more

Tiule – delikatne materiały o niesamowitej lekkości i objętości

Tiul to bardzo miękki i delikatny rodzaj materiału, który doskonale się układa. Dzięki temu nie tylko ciekawie się prezentuje, lecz również można wykorzystać go na wiele sposobów. Idealnie nadaje się np. do marszczenia. Głównym atutem tego materiału jest jego ażurowa forma. Sprawia ona, że jest bardzo ozdobny. Jednocześnie ceniony jest także za swoją lekkość i objętość. Z jego pomocą stworzysz więc subtelne i zwiewne stylizacje. W naszej ofercie tkaninę tę znajdziesz w wersji o małych oczkach.

Tiule na sukienki oraz inne, ozdobne wyroby

Tiul to idealny materiał na wszelkie kreacje ślubne i wizytowe. Może on stanowić bazę całej stylizacji lub jedynie jej drobny akcent, np. w postaci wstawki. Okazuje się jednak, że możliwości tej tkaniny są o wiele szersze. Tym samym dostępne w tej kategorii tiule możesz wykorzystać nie tylko na sukienki, lecz również do stworzenia wielu innych projektów krawieckich. Produkty pięknie układają się podczas ruchu. Warto to wykorzystać przy wszelkiego rodzaju kreacjach tanecznych, takich jak np. spódnice do tańca i baletu. Materiał ten coraz częściej przewija się także w codziennych stylizacjach oraz przy tworzeniu zmysłowej bielizny. Z jego pomocą stworzysz także wiele unikalnych elementów dekoracyjnych, które ozdobią wnętrze każdego mieszkania – za przykład podać można chociażby firanki.

Tiul sprzedawany na metry – kup tyle, ile potrzebujesz

Nie lubisz przepłacać? Skorzystaj więc z oferty naszego sklepu. Umieściliśmy w niej tiul sprzedawany na metry. Dzięki temu zakupisz dokładnie taką ilość materiału, jakiej potrzebujesz. Co więcej, produkty dostępne są w bardzo przystępnej cenie, przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości. W rezultacie tiul, który oferujemy, jest trwały i się nie pruje. Wykonany został również z dużą precyzją, co przekłada się na jego walory wizualne. Do Twojej dyspozycji oddajemy bardzo szeroką gamę kolorystyczną. Pozwoli Ci to dobrać odpowiedni wariant do własnych potrzeb.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl