Czym kierować się przy wyborze fasonu sukni ślubej? Modele sukni ślubnych

Planując jeden z ważniejszych wydarzeń w swoim życiu jakim jest ślub niezbędne jest skupienie się na kilku elemantach wchodzącymi w jego skład.  Nie będziemy się tutaj  zajmować  wszystkimi ale wspomnimy o tych, które intresują nas z punktu widzenia Panny Młodej. Wydaje się, że suknia ślubna jest tym elementem, który najbardziej rozpala jej wyobrażnie. Oczywiście każda chce mieć najpiękniejsza i  najważniejsze wymarzoną suknie ślubną. Musi  być niepowtarzalna, idealnie dopasowana, niezwykła.  Ma oprocz westchnień zachwytu Pana Młodego  wzbudzać  dreszcz emocji u pozostałych bliskich oraz gości a może niejednokronie zazdrość. Jak to zrobić ? Od czego zacząć? W obecnej dobie inernetu z niegoraniczonym dostepęm do grafiki z wszelakimi zdjeciami proponowanych sukien ślubnych niby nie powinno być to takie trudne. Czy rzeczywiście ?

 Najpopularniejsze modele sukni ślubnych

Zacznijmy od wyróznienia konkretnych modeli sukien. Powiedzmy na poczatku tylko pięciu. Zwykle jest tak ze w kazdej podoba się cos innego. W jednej ogolny fason np. syrenki lub ksieżniczki, w kolejnej dekold lub wykończenie na plecach.  Tak kolejno eliminujemy lub dodajemy elementy które chcemy zawrzeć w swojej wymarzonej sukni ślubnej. Oczywiście nie należy zapominać o tkaninach bowiem należy zdecydować czy będzie to gładka suknia bez wykorzystania jakichkolwiek zdobień czy jednak częściowo zdobiona czy może jednak w całości. Jeśli chodzi o gładnie suknie pozbawione jakiegokolwiek zdobień dobrze jest sięgnąć po fason z ciekawymi cięciami lub zaszewkami. Pomimo prosty tkanin może zaskoczyc  praca materiału na sylwetce. Jeśli chodzi o główne i w zasadzie podstawowe tkaniny wykorzystywane w szysciu suki ślubnych są to wszelkiego rodzaju satyny, organzy organtyny, szyfony jak również bardzo popularne tiule. Każda z tych tkanin ma swoje właściwości i należy przewidzieć  jej wygląd w ruchu. 

Przechodząc do sukien, w których decydujemy się już na jakieś elementy zdobień należy rozważyć czy będą to tylko gotowe taśmy gipiurowe,  może tylko same kamienie lub inne elementy odobne czy jednak zdecydujemy się na elementy aplikacji koronkowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl