Price
  • from
    to
Lace three colors coupon 60 cm
Lace three colors coupon 60 cm

$20.03

Regular price: $22.25

Lowest price: $22.25
Coupon
Decorated violet lace, fabric remnant, 90 cm coupon
Decorated violet lace, fabric remnant, 90 cm coupon

$30.15

Regular price: $33.50

Lowest price: $33.50
Coupon
Wedding lace, stripe decorated with ivory remnant, coupon 80 cm
Wedding lace, stripe decorated with ivory remnant, coupon 80 cm

$44.78

Regular price: $49.75

Lowest price: $49.75
Coupon
Lace Frozen 3d hand decorated
Lace Frozen 3d hand decorated

$58.66

Regular price: $61.75

Lowest price: $61.75
meter
Off-white geometric wedding lace
Off-white geometric wedding lace

$42.51

Regular price: $44.75

Lowest price: $44.75
meter

Koronkowe aplikacje

Black applique decorated pair Black applique decorated pair
Vendor: Qronka.pl
Price:

$19.75

bundle
check more
Gold and white application Gold and white application
Vendor: Qronka.pl
Price:

$15.75

piece
check more

Postaw na koronkowe aplikacje i odmień charakter stylizacji

Koronkowe aplikacje gwarantują prawdziwy efekt „wow”. Misternie wykonane, trwałe i piękne są doskonałą ozdobą odzieży, dodatków oraz tekstyliów domowych. Można je z powodzeniem wykorzystywać nie tylko do szycia nowych wyrobów, ale i do przerabiania i zmiany charakteru już posiadanych ubrań. Nawet bardzo prosta sukienka w stylu mała czarna po naszyciu aplikacji z koronki zyska ciekawy wyraz, przyciągnie spojrzenia i dodatkowo podkreśli kobiecość i urodę noszącej ją kobiety.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, efektowne aplikacje prezentujące różny styl, w szerokiej gamie kolorystycznej. Aplikacje są sprzedawane na sztuki. Niektóre modele są prezentowane jako para aplikacji, co ułatwia tworzenie symetrycznego wykończenia gorsetów, bluzek, koszul, spódnic, sukienek, spodni czy innych elementów garderoby. Każdy produkt jest dokładnie opisany, aby z łatwością móc dobrać ozdobę do swoich potrzeb.

Koronkowe aplikacje, czyli efektowne zdobienie wykonane na siateczce

Koronkowe aplikacje to precyzyjnie splatane nici. Tworzą one ażurowy wzór w postaci płaskiego haftu, który wykonany jest na transparentnej siateczce. Dzięki temu powstaje unikatowe i bardzo efektowne zdobienie, wprowadzające do kreacji nutę romantyzmu. To właśnie dlatego aplikacje z koronki powszechnie wykorzystywane są jako element ozdobny sukien ślubnych bądź wieczorowych. Mogą zostać naszyte jako dodatek na bazę z innego materiału bądź też występować w postaci odpowiedniej wstawki, np. dekoltowej. Udostępniane przez nas produkty dopracowane zostały w każdym detalu. W rezultacie nie tylko estetycznie się prezentują, lecz także są bardzo praktyczne w szyciu i noszeniu.

Aplikacja koronkowa – element, który nadaje ostateczny ton kreacji

Czasami nawet niewielki dodatek może całkowicie odmienić wygląd stylizacji. Jeśli więc szukasz idealnego sposobu na nadanie ostatecznego tonu wytwarzanej kreacji, to koronkowa aplikacja okaże się strzałem w dziesiątkę. Dzięki jej zastosowaniu niewielkim kosztem całkowicie odmienisz wygląd odzieży. W ten sposób nadasz wyrazistości dotychczas nudnej sukience oraz podkreślisz jej odświętny charakter. Tym samym nie tylko będzie ona wyglądać jak nowa, lecz również zyska bardzo elegancki charakter, podkreślając przy tym urok swojej właścicielki.

Koronkowe aplikacje do tworzenia modnych i ponadczasowych kreacji

Chcesz stworzyć kreacje, które nigdy nie wychodzą z mody? Wybierz koronkowe aplikacje. Materiał ten ma szerokie grono zwolenników. Najważniejsza jest jednak jego forma, która prowadzi do tego, że jest to wybór ponadczasowy. Aplikacje wykonane z koronki są bowiem bardzo dekoracyjne, a zarazem delikatne. Nadają więc zmysłowości i szykowności, stanowiąc przy tym kwintesencję kobiecości. Wszystkie te cechy inspirują do tworzenia pięknych kreacji, które sprawią, że ich właścicielka będzie wyglądać olśniewająco. W naszej ofercie postanowiliśmy umieścić miękkie i gładkie naszycia. Są przyjazne dla skóry i bardzo dobrze się prezentują.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl